O nas

Dobry Zgryz to profesjonalizm w każdym wymiarze.

Jest to nowoczesna placówka, w której wszystko podporządkowane jest poczuciu satysfakcji i bezpieczeństwu naszych pacjentów. Jesteśmy firmą rodzinną działającą nieprzerwanie od 1996 r.

Oferujemy Państwu kompleksową opiekę z zakresu 

stomatologii estetycznej, ortodoncji, implantologii, protetyki, endodoncji, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej oraz chorób przyzębia.

Wśród dostępnych u nas zabiegów oferujemy również nowoczesne, ponadstandardowe procedury jak np. przeszczepy kości własnej, augmentacja kości w przypadku jej braku, podnoszenie zatoki szczękowej, zabiegi na tkankach miękkich i wiele innych.

Jesteśmy jednostką gdzie można dokonać całkowitego leczenia stomatologicznego. Posiadamy najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną. Nasz główny cel to poprawa komfortu i jakości życia osób do nas się zgłaszających. Nasi lekarze to doświadczone osoby, które mają świadomość zmieniających się kanonów oraz postępu wiedzy i technologii. Uczestniczą w licznych kongresach i sympozjach w kraju i zagranicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Wybór naszego zespołu to gwarancja jakości i satysfakcji na długie lata. Pasja i zamiłowanie do zawodu oraz uśmiech i miła atmosfera to podstawa, a zaufanie i zadowolenie naszych pacjentów jest najważniejsze. Dbamy o profesjonalizm usług oraz interdyscyplinarność leczenia. Dla Państwa wygody wprowadziliśmy system płatności kartą oraz możliwość kredytowania usług medycznych.Obsługujemy również pacjentów anglojęzycznych.

Jeśli chcecie Państwo poczuć zadowolenie oraz poznać czym jest stomatologia rozpatrywana jako sztuka zapraszamy do odwiedzin naszych gabinetów.

Pozdrawiamy! Zespół "Dobrego Zgryzu"

kontakt
Zarezerwuj wizytę telefonicznie
tel. 61 425 88 52
tel. 883 388 852
godziny
Godziny
otwarcia
Pn. -Śr. 10-19
Czw. 9-15
Pt. 9-19